UZMANDİL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
  Bu sözleşme; uzmandil ticaret limited şirketi bünyesinde yer alan uzmanpazaryeri.com adresinde bulunan web sitesini ziyaret ederek üye olan kişilerin (kullanıcılar) aşağıda yer alan şartları kabul ettiğini belirtmek amacıyla düzenlenmiştir.
 • Şirketimiz, platformumuz üzerinden ulaştırılan içerikleri kullanıcı sözleşmesinde belirtilen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
 • Şirketimiz kullanıcı tarafından siteye yüklenen içerikleri gizli tutmayı, bunu bir sır gibi saklamayı, gizli bilginin tamamının veya bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisi bulunmayan kişi ve kurumlarca kullanımını ve üçüncü bir şahsa ifşasını önlemek için gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.
 • Sitemiz kullanıcılara ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini sitesinde yayınlamaz, bu bilgileri kullanıcı aksini talep etmedikçe hiçbir ortağı şirket veya kuruluşla paylaşmaz.
 • Kullanıcılar sitemize üye olduğu andan itibaren tarafınızdan aksi talep gelmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-postaları mail adresinize gönderilecektir.
 • Kullanıcıların online ödemeleri için kredi kartı bilgileriniz siteden alış veriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliği açısından uzmanpazaryeri.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Tüm kredi kartı bilgileriniz İnternet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 bit şifrelenmiştir. Böylece bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlemektedir.
 • Kullanıcıların onay vermesi halinde ödeme işlemleri fatura kesimi ve işlenmesi banka/yazar kasa POS entegrasyonu ve 3. Parti uygulamalarla entegre için kullanıcı’nın erişimine izin verdiği üçüncü kişi uygulamaları ve doğrudan pazarlama gibi amaçlarla kullanıcının verdiği onay çerçevesinde içerikler işlenebilir, saklanabilir ve şirket tarafından kullanıcıların talep ettiği hizmetleri sağlamak üzere üçüncü kişilere aktarabilir.
 • Kullanıcılara ait kişisel bilgiler ilgili kişiyle temas kurmak ya da kullanıcının web sitesindeki tecrübesini arttırmak sunulan hizmetlerle ilgili bakım ve destek, mevcut hizmetlerin güncellenip geliştirilmesi, yeni hizmetler oluşturulması ve kişiye özel hizmetler sunulması amacıyla kullanılabileceği gibi veri tabanı oluşturma, üyeliğin sürdürülmesi amacıyla saklanabilecek ve üçüncü kişilere aktarabilecektir.
 • Şirketimiz ayrıca aşağıda yer alan koşulların oluşması durumunda kullanıcıya ait bilgileri üçüncü kişilerle paylaşabilecektir;
 • Yetkili idari ve adli merciler tarafından mevzuat hükümleri doğrultusunda yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi,
 • Kullanıcıların güvenliklerini ve haklarını korumak için bilgi vermenin gerekli olması,
 • Üyelik sözleşmesinde kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde.
 • Kayıt sırasında girdiğiniz bilgilerinizi isteğiniz zaman güncelleme ve değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır. Uzmanpazaryeri.com bu gizlilik sözleşmesini ve üyelik sözleşmesine uymadığınız takdirde üyeliğinizi silme ve ya askıya alma hakkına sahiptir.
 • Bu gizlilik sözleşmesinin tüm içerikleri kullanıcılar tarafından kabul edilmektedir. Uzmanpazaryeri.com bu gizlilik sözleşmesin de her türlü düzenleme ve değişiklik yetkisine sahiptir. Gizlilik politikamız ile ilgili soru ve öneriniz için sitemizde bulunan iletişim bölümünde bize eposta gönderebilirsiniz.
Whatsapp
İletişim Hattı