Perakende
Perakende

  • SATIŞ: Uzmanpazaryeri paneliyle fiziksel mağazanızda gerçekleştirmiş olduğunuz tüm perakende satış işlemlerinizi hızlı bir şekilde sonuçlandırın. Zamandan iş gücünden tasarruf sağlayın. Mağazanıza ait stoklarınızı sürekli izleyin. Barkod sistemiyle müşterilerinize daha hızlı ve güvenli satış alanı yaratın. Ürünlerinizi uzmanpazaryerine kaydettiğiniz anda ürünleriniz için otomatik barkodlar oluşturulur. Bir ürüne birden çok barkod tanımlayabilirsiniz. Satış, alış ve iade işlemlerini barkodlu olarak gerçekleştirebilirsiniz. Mağazanıza aldığınız ürünlerin barkodunu toplu olarak yazdırabilirsiniz. Ürün fiyatlarınızın belirlediğiniz sınırlar aralığında rakiplerinizin fiyatlarına göre otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.
  • STOK TAKİBİ: Uzmanpazaryeri ile gerçekleşen satışlardan sonra stok takibiniz yapılarak otomatik güncelleme yapılır. Bu sayede azalan stoklarınıza, satışı olmayan ürünlere ait bilgilere hemen ulaşabilirsiniz. Herhangi bir platformdan gelen siparişler anlık olarak uzmanpazaryerine yansır ve stok güncellenir. Güncellenen ürün stokları hem perakende mağazanız hem de entegre olduğunuz pazarlara yansır. Bu sayede tüm platformlarda ürünleriz 7/24 güncel kalır.
  • KULLANICI BELİRLEME: Fiziksel mağazanızda çalışan personelinize satış paneli üzeninden sınırlı yetkilendirme yaparak işlemlerin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayın. Şubenizde çalışan personellerinizi dilediğiniz gibi yetkilendirebilirsiniz.
  • RAPORLAMA: Günlük, aylık ve yıllık satışlarınıza, stok durumlarınıza, kar-zarar göstergelerine ait envanterinize ait dökümleri tek tuşla raporlayabilirsiniz. Günlük işlem sayınızı, günlük satış tutarınızı takip edebilirsiniz. Mağazanızdaki ürünleri isim, kategori, alış fiyatı, satış fiyatı, şube stokları ve toplam miktar olarak görebilirsiniz. .Belirlediğiniz tarihler arasında bir üründen kaç tane satıldığını ve ne kadar iade alındığını görebilirsiniz. İşletmenize ait cironuzu grafiklerle takip edebilirsiniz.
  • MAĞAZA YÖNETİMİ: Mağazanızın farklı şubeleri bulunuyorsa uzmanpazaryeri sayesinde mağaza takip işlemlerini tek panel üzerinden yapabilirsiniz. Mağazalar arası stok durumu, hangi mağazanızda ne tür ürünlerin daha fazla satıldığını görebilirsiniz. Şubeler arasında ürün transferlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm şubeler için mal alış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.